סורגים שקופים

סורגים להגנה מקצועית ונקייה

כל המוסיף גורע. שלוש מילים עם מסר ברור וענייני. אפשר להחיל את המשפט הזה כמעט על כל היבט בחיינו, המוביל למשוואה הנכונה ביותר- כל דבר במידה.
זה נכון לגבי מילים, שיחות, אופנה, קולינריה, עיצוב ועוד תחומים רבים ושונים. אך מה לגבי בטיחות? האם יש דבר כזה- יותר מדי הגנה? ובכן, כאן אנו יכולים
להתייחס למשפט באופן של הדרך בה אנו שומרים על בטיחותנו. אנשים רבים מאמינים כי מאחר הביטחון שלנו הוא בראש סדר העדיפויות- ככל שנוסיף אמצעי
מיגון בבית, ככה יותר טוב.
האמצעים הפופולאריים הם מצלמות, שערים חשמליים גבוהים ואף מערכות אזעקה הקשורות למוקד אזורי המבצע סיורים תכופים באזור הבית.

כולנו נסכים כי אלו הם אמצעים יעילים, ובמיוחד כאשר הם כולם נמצאים בשימוש, אך המשותף להם הוא שפעמים רבות הם אינם משמשים להרתעה
מספקת, ולמעשה דרוש אלמנט נוסף שיבטיח את השקט הנפשי שלנו.
מי שמבין באמצעי מיגון ובטיחות, יודע כי הדבר החשוב ביותר הוא ראשית למנוע ניסיונות
חדירה הביתה, בניגוד לאמצעים אחרים המשמשים לנו עיניים נוספות לאחר שהאירוע החל, במקום למנוע אותו עוד בטרם התחלתו.
על כן, אנחנו בקליר גארד
מצאנו פתרון לבעיית הפריצות והחדירות לבתים, המדירים שינה מעיני תושבים רבים שכבר חוו פריצה או שתיים ברחוב שלהם.

הפתרון שלנו הוא סורגים  שקופים, הבנויים באופן שאינו מאפשר חדירה דרכם, לא באמצעות חיתוך או התכה שלהם. הסורגים שלנו אינם חדירים, אף
לא לפורצים המנוסים  ביותר, ולכן מוסיפים לכם הגנה משמעותית ועיקרית על בני הבית.
נוסף על כך, הסורגים נראים כרשת שקופה, בדיוק כרשת נגד
יתושים, אך בניגוד לה- הרשת  שלנו לא מאפשרת חדירה-מיתושים ועד שודדים. למי שאינו מכיר, תיראה הרשת כפשוטה, אך כאשר מנסים להיכנס דרכה
בדרכים שונות, מבינים כי היא  עוצמתית ועמידה בפני כל ניסיון.

ביתכם הוא מבצרכם – סורג שקוף לכל חלון ודלת

ככל שהמשפחה שלנו גדלה ומתווספות אליה נפשות, כך אנו נעשים חרדים יותר לבטיחות של כולנו בתוך הבית ובסביבתו. אנו מקפידים לנתק מכשירי
חשמל לא נחוצים, לא להשאיר סירים על הגז ללא השגחה, וכמובן לנעול את הדלת במהלך היום ובפרט לפני שכולם הולכים לישון. 
על מנת להבטיח את
השלווה שלכם במהלך כל שעות היום, ולא רק כאשר אתם נמצאים בבית ובשליטה- התקינו עוד היום סורגים שקופים ותיהנו מתחושת הגנה שטרם הכרתם.

עבור מי מתאים הסורג השקוף?

סורגים שקופים עשויים מן חומר הגלם אשר מכונה פולי קרבונט, פולימר תרמו פלסטי, אשר אותו פיתחו במהלך שנת 1953 באמצעות חברת באייר מגרמניה. חומר זה שריד ביותר מפאת שבירה ואף שריד ביותר במעלות חום רבות. סורג שקוף מתאים לכל פתח שהוא בו הנכם מעוניינים להבחין בשקיפות כמעט לחלוטין של נוף פתוח אל מול המבט שלכם ואף בפרט ממקום גבוה ביותר, הסורג יעשה את עבודתו נאמנה. הסורג השקוף מעניק הגנה מפאת נפילה. באם הנכם רוצים סורג אשר יעניק אף מיגון והן אבטחה, כדאי לכם לרכוש סורג מן החומר גלם פלדה, כאשר אתם מחפשים ברשת סורגים מחיר יש לוודא שכל היתרונות קיימים.

היתרונות של הסוג השקוף

 • סורגים שקופים שקופים לחלוטין, בכך מנצלים את הגודל של מפתח הצוהר עבור ראייה זכה ואף שקופה .
 • שמירה מפני נפילה.
 • המשקל של הסורג השקוף הינו כמחצית מן המשקל של זכוכית.
 • סורג שקוף הינו רב שימושי, אפשר לכופף אותו כיפוף קר ובאופן הזה עושים בו שימש לייצור של המון מוצרים, כמו למשל – פרגולה.
 • סורג שקוף מתהדר ביכולת של שקיפות נהדרת, עושים בו שימוש אף לצורכי אופטיקה.
 • סורג שקוף בעל אפשרות בידוד אקוסטית מצוינת.
 • יש לסורג שקוף עמידות מצוינת מפאת שבירה.
 • יש לסורג שקוף עד תשעים אחוז שקיפות, בה האור עשוי לעבור דרכה.
 • סורג שקוף עמיד בטמפרטורה גבוהה.
סורגים שקופים​

הדברים המשמעותיים שיש לדעת בטרם רכישת סורגים שהם שקופים

 • מה הצורה אשר בה נמצא הפנל של הסורג השקוף, עשוי לבוא מן עובי בן שישה מילימטר וכלה בעובי בן ארבעה עשר מילימטר.
 • סורגים שקופים מצופים בשכבה אנטי שריטה. במהלך העת, כאשר תנקו שוב ושוב את הסורג, יצטבר בו שריטות אשר לא ניתן להסיר אותן.
 • כאשר הנכם רוכשים סורג שקוף – הנכם מקבלים אחריות מלאה עליו מן המוכר.
 • סורג שקוף מגיע בציפוי של שכבת הגנה יו וי, כדי שבחלוף העת לא יציב הסורג.
 • הקצוות של הסורג השקוף עוברים ליטוש כהלכה והינם כבר לא חדים, דבר אשר עשוי לבכן אף אתכם ואף את הצאצאים שלכם.

סורגים והחסרונות של השקופים

באם הנכם אוהבים אוויר צח ומאו אשר מסתייגים קמעה מנוכחות של מזגן, דעו לכם כי הסורג השקוף חוסם חלק ניכר מן האוויר שנכנס דרכו, הווה אומר – נגיד שבחדר שלכם נמצא צוהר בגודל שני מטר רוחב הצוהר שמותקן על הפתח הנ"ל חוסם כבר מחצית מן האוויר שנכנס דרכו.

סורגים שקופים נפתחים

 • אסתטיקה – מרבית בני האדם מבכרים את החלופה השקופה של סורגים, ועובדה זו נסובה מכל מיני גורמים. הסורג המתכתי יוצר בקרבכם הרגשה של מבנה סגור ואף של מבנה אטום, סייג על הדרור ואף הסבת נזק לנראות של הנוף, אשר ניבט מבעד לצוהר. על מנת להמעיט עד כמה שרק אפשר בתופעה זאת, מבינים המסגרים לייצר במציאות העכשווית סורג מתכתי במנעד רב של דקורציות, אשר עשויות להסב הרגשה של אסתטיקה אף אל מול הסורגים. כמו כן, אסתטיקה זאת אינה ממש ממעיטה מהרגשה של איטום, ההגבלה וההפרעה לנוף. סורגים שקופים מתמודדים עם בעיה זאת באופן פנטסטי בצורה זאת שהינם למעשה רואים ואינם נראים. הינם  פה, הינם מצויים במקום שלהם ואף מבצעים את פועלם, אך לנוכח השקיפות שלהם, כלל אין מבחינים בהם והן הינם לא מפריעים לעין המתבונן, אין מתוך הדירה וגם אין מחוץ לדירה.
 • מידת מיגון – במידת מיגון אין אפשרות להעניק לסורגים שקופים מעמד של מעלה אל מול סורג מתכתי, אבל חשוב להוסיף כי בנושא הנ"ל הינם לא לוקים אף ממגרעת. מידת המיגון שחלה על סורג שקוף להעניק לדירה אשר ברשותכם הינה זהה ביותר לזאת מבינים כיצד לספק סורג מתכתי. סורג זה עשוי מן תרכובת של פוליקרבונט,  אשר מיטיבה עם הסורגים ברמה של איתנות מבנית רבה במיוחד, שזהה בהיקפה לזו של סורג מתכתי. איתנות מבנית זאת מושגת אף על ידי מבנה של הסורג השקוף, אשר בא בצורה של רצועות פוליקרבונט בעובי של עשרה מילימטר והן ברוחב בן חמישים מילימטר כל רצועה. הרצועות נמתחות לרוחב הצוהר, אחת מעל לשניה, במרווחים של תשעים מילימטר בין רצועה לרצועה, ובאופן הזה מעניקות שמירה מלאה, אף מפאת כניסה של אלמנטים זרים שאינם מורשים אל תוך הדירה שלכם, ואף מפאת נפילה כלפי חוץ.

סורגים שקופים חסרונות

בקטגוריה זו, ניתן לציין גם את המגרעת הבלעדית שמא אפשר לייחס לסורג שקוף. מגרעת זאת מתייחסת למאפיין הראשי שלו – הסורג השקוף הינו סורג לא נראה לעין המתבונן. הינו לא נראה בשביל דיירי הדירה והן לא נראה בשביל בני אדם מחוץ לדירה , לרבות למי שרוצה אלה לפרוץ אליו פנימה. קיימים פורצים שלמראה הסורג יבכרו שמא להיטפל על קורבן שונה ואף לעבור לדירה שונה למלאכת הפריצה. סורג שקוף בעצם לא נראה לאותם פורצים והן הינם מגלים את נוכחותם אך ורק כאשר הינם באים עד אליהם וכן עשויים לגעת בהם. 

יש שאלה? לקבלת מידע נוסף על הסורגים השקופים של קליר גארד, אל תהססו לפנות אלינו.