סורגים

מהסיבה שרוב תושבי מדינת ישראל מודעיים לחשיבות הבטיחות והבטיחות האישית שלהם, הסורגים מהווים כיום חלק בלתי נפרד מן החיים.

המציאות בארץ ישראל מחייבת לרכוש ולהתקין סורגים לטובת שמירת הבטיחות של בני המשפחה שלהם ואף הרכוש שלהם, בנוסף לכל מיני אביזרים של מיגון בדירה שלהם אחרים – בין אם מדובר אודות דלת מפלדה אימתנית, סורג בחלון, ובין אם מדובר גם במערכת אזעקה.

לצערנו, בשנים האחרונות רואים עלייה חדה בנפילות מחלונות/מרפסות ללא סורגים, במיוחד במשפחות אשר קיימות בה ילדים קטנים, אבל לא רק. לכן, הסורגים לא רק מגינים מפני סכנות מחוץ לבית, אלא אף מתוך הדירה עצמה. לכן, אין היום מישהו שמתלבט האם להתקין סורגים.

סורגים המלצות – חברת קליר גארד סורגים מומלצים!

לחץ כאן
לחץ כאן
לחץ כאן
לחץ כאן
הקודם
הבא

מה הינם החסרונות של סורג?

1. חיסרון ניכר ביותר של סורגים, בא לידי ביטוי כי התקן לסורג במדינת ישראל לא דורש ואף נמצא רק מבחינת המלצה בלבד.
הווה אומר, כי כל בן אדם בעל מלחם, עשוי להתיימר להיות מתקין של הסורגים, והן מסוג בני האדם הללו משמעותי
להיזהר, במידה והנכם מעוניינים לרכוש מהסוגים הבטוחים שיעשו את עבודתם כהלכה.

2. אמנם בחירה של סורג ספציפי וכן מעוצב עשויה גם לתרום לנראות החיצונית של הדירה שלכם, אל מי מבינכם שמוגבל בתקציב להשקיע במותרות מהסוג הזה, עשוי להישאר ביחד עם סורג, שחרף היתרונות שלו הבטיחותיים הבלתי מבוטלים, משווים לדירה נראות קמעה של כלא. השיטה הכי וודאית להתמודד עם זה הינה באמצעות צביעה של הסורגים בגוונים רכים, ואף העמדה של פרחים והן של אביזרי נוי על אדני הצוהר.

הדרך הכי מעולה להימנע מבעיות כאלו הינה פשוט להבין מה אומר התקן, וכן לבחור את איש המקצוע שלכם על פיו – שימו לב לנתונים הבאים, כמו למשל – במידה כי הסורג הינו בעל מרווחים קטנים מספיק, כדי למנוע סיטואציה אשר בה ילדים יתקעו בו את הראש?

במידה כי החומר שממנו הסורג מורכב הינו בטיב מעולה ואף מגולוון? במידה כי מסגרת של הסורג הינה בעובי של מינימום שניים וחצי  סנטימטרים?

אילו סוגי סורגים קיימים בשוק?

סורגים נפתחים – מדובר בסוג חדש יותר של סורג, אשר היתרון הרב שלו הינו בזאת כי אפשר לפתוח ולסגור אותו במקרה הצורך, ואף לא חייבים להסתכל על העולם דרך סורג בצורה קבועה. כמו כן, סורג נפתח עשוי להיות מסוכנים כאשר קיימים ילדים בתוך הדירה שלכם, בשל כך כי די בשנייה אחת של אי תשומת לב , על מנת שילד יטפס על חלון עם סורג פתוח וייפול החוצה.

סורגים

כולנו חשופים לפגיעות שונות ולכן, חשוב שנפעל בכדי להגן על עצמינו בצורה המקסימאלית מפניהן. התקנת סורגים איכותיים בבית, מהווה כאחת הפעולות אשר בכוחה לשמור על ביטחוננו ובעיקר על הביטחון של ילדינו.

כמובן, שבכדי ליהנות מתחושת ביטחון מקסימאלית, כמו גם מהשקט אותה היא מקנה, חשוב מאוד להקפיד ולבחור את בתבונה את הסורגים – וכיום, ניתן למצוא לא מעט סוגים שלהם. 

הסוגים השונים של הסורגים

בטרם בחירת סורגים, חשוב כאמור, להכיר בצורה מעמיקה את הסוגים הנפוצים המוצעים כיום בשוק, כאשר, בין סוגי הסורגים הבולטים:

  • סורגים ישרים שהינם סורגים ישרים אשר עשויים מפסיי ברזל. סורגים אלו מותקנים צמוד לפתח החלון, סורגים ישרים נחשבים בעלי יעילות גבוהה גם בהגנה מפני פריצה וגם מפני נפילה.
  • סורגים עם בטן כוללים בליטה, אשר מרחיקה אותם מהחלון. סורגים אלו נחשבים מועדפים עבור אלו אשר מעוניינים לשים דגש על הנראות והעיצוב בהליך הבחירה.
  • סורגים מתקפלים הם סורגים אשר נעים על גבי מסילה וניתן לפתוח ולסגור אותם לפי דרישה והעדפה. סורג זה יכול להיות יעיל רק להגנה מפני נפילה וגם להגנה מפני פריצה – תלוי בעובי, ככל שהוא יהיה יותר עבה כך היעילות שלו תהיה גבוהה יותר.

כמובן, שההבדלים בין הסוגים השונים יבואו לידי ביטוי גם בפרזולים, בעיצובים ובצבעים – כך שכדאי לנסות ולבדוק כמה שיותר אפשרויות, בכדי לבצע את הבחירה הנכונה.
חשוב להדגיש, שלא משנה באיזה סוג של סורגים בוחרים בסופו של דבר, קיימת חשיבות גבוהה, לוודא שהסורגים עומדים בתקנים המחמירים ביותר בתחום. 

התקנת הסורגים

בכדי ליהנות מסורגים איכותיים ובטיחותיים, חשוב לשים דגש לא רק על בחירת הסורגים אלא גם על טיב ההתקנה.

ההתקנה חייבת להתבצע על ידי מתקינים מקצוענים, אשר מנוסים בהתקנה של כל סוגי הסורגים.

בהליך התקנת סורגים קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש על פרמטרים כגון: המרווח בין הסורגים, סוג הפרופיל והגלוון וכמובן, טיב ההתקנה.

כאמור, אם מקפידים לבחור מתקין סורגים אמין, אשר עבר הכשרה ייעודית בתחום, ניתן להיות רגועים שהוא יבצע את ההתקנה כנדרש, תוך דגש על המטרה בגינה הסורגים מותקנים – האם הם מיועדים להגן מפני נפילה של ילדים, האם הם אמורים לשמש להגנה מפני פריצה או גם וגם. 

מעוניינים בסורגים איכותיים, אשר יספקו מענה על מלוא הדרישות והצרכים? אתם נמצאים במקום הנכון! צרו קשר והצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לכם את כל הפרטים והמידע לגבי הסורגים המתאימים. 

התקנת סורגים לבית

יש שאלה? לקבלת מידע נוסף על הסורגים השקופים של קליר גארד, אל תהססו לפנות אלינו.