סורגים מתקפלים​

סורגים מתקפלים להיות עם ולהרגיש בלי

סורגים מתקפלים ברוכים הבאים לעידן ללא פשרות, תקופה חדשה שבה אתם כבר לא נאלצים להוריד את הבטיחות
כמה דרגות מטה בסדר העדיפויות שלכם על מנת לשמור על מראה נקי ומסודר בבית או במקום העבודה.
לא משנה אם מדובר בבית בו אתם מתגוררים או בעסק שלכם בו אתם מבלים לפחות מחצית משעות היום- כאשר מגיע הרגע בו עולה הצורך במיגון פתחים, עולות בוודאי שאלות רבות כגון:

סורגים בקיפול פשוט למראה אסתטי ובטיחות מלאה 

בין אם אתם בעלי עסק, ובין אם מדובר בביתכם הפרטי, ניתן להניח בביטחון כי חשוב לכם לשמור
על תכולת הבית או העסק, וכן על בטיחות מקסימלית. כיום, קיימים פתרונות רבים לצורך זה של
בטיחות, אך רבים מהם מסורבלים ואינם נעימים לעין או לנוף. מעבר לאלמנט הבטיחות, חשוב לכולנו
לשמור על אסתטיקה, סדר וארגון, ובעיקר על אווירה נעימה ותחושת מרחב- כאשר את כל אלה אנו
משיגים באמצעות עיצוב מוקפד ופרקטי. מעבר לנוחות שמעניק לנו ארגון פרקטי של מרחב המחיה שלנו, ולתרומה שלו לעבודה שוטפת ויעילה יותר, יש לארגון זה גם חשיבות רבה בנראות ובאופי המרחב עצמו.
כאשר אנו מעצבים חלל מסויים, בבית או במשרד- יש לנו אינספור החלטות לקבל.

סורגים מתקפלים השוואת מחירים

האם להשתמש במדפים או מגירות, האם אנו מעוניינים למקם את כלי העבודה או הפריטים העיצוביים במקום נראה לעין או שמא להצניע אותם ולסדרם בתאים כך שנדע לשלוף רק מה שאנו זקוקים לו באותו הרגע.
רק אנחנו יודעים מה הכי טוב עבורנו ומה ישרה בנו אווירה רגועה ויחד עם זאת יעורר בנו מוטיבציה, ולכן
גם כשאנו מחליטים להתקין בבית או בעסק שלנו תוספת לשמירה על בטיחותו ובטיחות תכולתו- חשוב
שנדע להתאים גם אותה לאופי הנוף והחלל הקיים. בדיוק לצורך זה, אנחנו בקליר גארד מזמינים אתכם
ליהנות מ סורגים מתקפלים שיתאימו לכל עיצוב ולכל חלל פשוט מהסיבה שהם לא תופסים מקום.
הסורגים שלנו חזקים במיוחד ועשויים נירוסטה בפטנט שזירה ייחודי, מה שהופך אותם לבלתי חדירים ועמידים בפני ניסיונות פריצה. כשתרצו לשמור על בטיחות מקסימלית תוכלו למתוח אותם באופן
שיכסה את הפתח כולו, וכאשר תרצו להצניעם תוכלו לקפלם באופן שלא יתפוס מקום מהחלל עצמו
וכן ישמור על האופי העיצובי שבחרתם. 

הסורגים המתקפלים השקעה במוצרים הנכונים

בעלי עסקים רבים דואגים להשקיע במוצרים רבים על מנת להבטיח את השקט הנפשי שלהם, אך חשוב להבין כי לא די רק במצלמות, בשלטי הרתעה או במערכת אזעקה- שכן ברגע שמקום נפרץ המעשה כבר נעשה, הרכוש כבר נגנב והפורצים כבר אינם, ואז מתחילה מסכת לא פשוטה של איתורם והשבת הרכוש הגנוב.
למה לבזבז זמן לאחר מעשה כשאפשר למנוע את הפריצה לחלוטין? לשם הגנה אמיתית ויסודית יש צורך בחסימה מלאה של הפתחים באופן שימנע כניסה פיזית לאזור שלכם, ומוטב כזו שנראית מרחוק.
אם אתם מחפשים הגנה מוחלטת עבור הבית שלכם- מפני חדירת זרים, אם אתם זקוקים לאבטחה ומיגון העסק מפני פריצות, אל תחשבו פעמיים- סורגים מתקפלים או סורגים שקופים הם הפתרון עבורכם.
אצלנו תמצאו את הסורגים מהאיכות הגבוהה ביותר, המיוצרים על פי תקני האיכות האוסטרלים, המחמירים בעולם. המוצרים שלנו עמדו בהצלחה בבדיקות הבאות:

  • מבחן השפעה דינמית
  • מבחן משיכה
  • מבחן גזירה על-ידי סכין
  • מבחן Jemmy

  • האם יש לי בכלל צורך במיגון נוסף מעבר לסגירה ונעילה הקיימות של הדלתות והחלונות?
  • האם כדאי למגן רק את הדלת הראשית או שמא את כל פתחי הבית?
  • איזה גודל וצבע כדאי לבחור עבור הסורגים?
  • האם מראה הבית/בית העסק ישתנה בעקבות התקנת הסורגים?

זהו רק חלק קטן מהשאלות שבוודאי עוברות בראשנו בעת ההחלטה האם להתקין סורגים, ובהחלט ניתן להבין את חשיבותה כל אחת ואחת מהן. לרוב כשאנו חושבים על סורגים, אנחנו מיד לוקחים בחשבון את השינוי בעיצוב הבית, אך עם קליר גארד, העיצוב הוא כבר לא חלק מהשיקולים, מכיוון שהוא כבר נלקח בחשבון בשלב התכנון. למיגון מוחלט, נקי ועמיד אנו מציגים בפניכם את הסורג המתקפל. הסורגים שלנו מגיעים אליכם בעיצובים שונים מהם תוכלו לבחור מה שהכי תואם את ההעדפות העיצוביות ואת החזון שלכם. כשמגיע הרגע לפתוח את הסורגים, בהחלקה פשוטה הצידה הם מוצנעים בצידי הקיר ומאפשרים לכם גישה מלאה לדלת. הנראות נותרת כשהייתה, ללא פגיעה בנוף או בעיצוב החלל. עם הסורגים שלנו אתם לא צריכים לעבוד קשה, הם עושים את העבודה עבורכם.

סורג מתקפל מיגון ובטיחות לבית ולעסק 

מוצרי המיגון שלנו בקליר גארד מיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות וכן פותחו על ידי המומחים שלנו לעמוד בדרישות התקנים המחמירים ביותר. הצטרפו אלינו ותיהנו מסדר יום שאינו כולל השקעת זמן יקר בנעילת או פתיחת שרשראות ומנעולים בכל דלת, וכמו כן מהגנה מלאה ועמידה לביתכם ולעסק שלכם. מהיום תוכלו לדעת בוודאות כי כאשר אתם יוצאים מביתכם בבוקר, הוא מוגן מפני חדירת זרים לשטח שלכם, וכן כאשר אתם עוזבים את מקום העבודה שלכם בערב, הוא בטוח מפני פריצות. כאשר המקום האישי שלכם מוגן בסורגים שלנו, תוכלו לישון בשקט ולדעת שעשיתם את ההחלטה הנכונה ואת המקסימום עבורכם, עבור הבית שלכם ובני משפחתכם, ועבור מקור הפרנסה שלכם. אצלנו לא לוקחים סיכונים, דואגים לאמצעי מיגון פתחים וחוזרים להתנהל ללא חששות.

על סורגים בכלל ועל סורגים מתקפלים בפרט

אין כל ספק כי סורגים בכלל יעניקו לכם תחושה רבה של ביטחון, בין אם אתם נמצאים בבית שלכם ובין אם לאו. בהתקנה של סורגים אתם למעשה מונעים כניסה של אורחים לא רצויים, ובעיקר של גנבים, לחלל הבית שלכם בכל זמן נתון, תפקידם לשמור עליכם מפגיעה ולקיחה במרמה של הרכוש היקר שלכם. כאשר מדברים בפרט על סורגים מתקפלים, מתכוונים לסורגים מתקדמים, אשר מתנועעים על גבי מסילות, מה שמקל על הסגירה ועל הפתיחה שלהם בכל עת. מקובל לייצר אותו על ידי פלדה מגולוונת או לחלופין על ידי אלומיניום, כאשר הם נדרשים בעיקר בפתחי היציאה של מרפסות או במקומות עסקיים. הסורג המתקפל , כאמור, יקל עליכם לפתוח או לסגור אותו, לפי הדרישות והמאוויים שלכם, ונועד להעניק לכם הגנה מושלמת היכן שקשה להגן, הווה אומר – בחללים מרכזיים, כמו לדוגמה – כניסה של מרפסת או בדלת כניסה, אשר לרוב קל לגנבים להיכנס אליהם, אבל לא ניתן להתקין בהם סורגים קבועים. 

האם רכישת סורגים מתקפלים צריכה להיות מלווה בקו תקן?

מוכרים הישראליים שינסו בכל דרך אפשרית לרכוש סורגים מתקפלים במחיר הכי מועט בשוק, והסיבה למחיר הנמוך באה לידי ביטוי בכך שהסורגים הללו לא עברו כל תהליך שהינו מחויב המציאות של גלוון, המשמעות של הנאמר כאן, שהסורגים הללו בשלב כזה או אחר יתמלאו בחלודה והצבע שלהם יתקלף חיש מהר. עליכם לדעת, כי בדיוק כמו רכישה של מרבית המוצרים, גם רכישה של סורג מתקבל מחייבת להיות מלווה בתו תקן. חרף זאת, תמיד אפשר למצוא אנשי מקצוע שרלטנים או חובבנים, אשר יתחמקו מן החובה של תו תקן, שנועדה לוודא את האיכות ואת הבטיחות המרביים של הסורגים הללו, ואומנם תצליחו להשיג אותם בעלות מציאה, אבל אין כל ספק כי הם לא יכילו את כל מה שצריך לשם הבטיחות בשימוש שלהם באופן איכותי, שמחייב סטנדרטים גבוהים להימנע מבעיות, כגון – בן אדם שעשוי להיתקע בראשו בין הסורגים, דבר שיגרום לו להיחנק, וכיוצא בזה. 

מה מייחד את הסורג המתקפל?

מה שמייחד את הסורג המתקפל שהוא מכיל פתרונות של נעילה הכי נוחים שיש לשם שימוש, כאשר אתם בעיצומו של סקר שוק בתחום זה, תוודאו בינכם לבין עצמכם אילו אפשרויות של נעילה הסורגים הכי מתאימות לכם. העיצוב שלו דומה לעיצוב של סורג ישר, רק שאצלו קיימת אפשרות לקפל אותו. כמו כן, באפשרותכם לפתוח  מבפנים ואז לקפל אותו באופן  הזה שיעניק לכם גישה מיטבית פנימה או החוצה. 


אולי תאהב/י גם:

יש שאלה? לקבלת מידע נוסף על הסורגים השקופים של קליר גארד, אל תהססו לפנות אלינו.