סורגים מעוצבים לבית

מהן הסיבות להתקין סורגים בבית שלכם?

התקנת סורגים מעוצבים לבית מתבצעת עבור 2 מטרות עיקריות: המטרה הראשונה, היא מיגון הבית מפני גנבים ודורשי רעה – הסורגים למעשה, ימנעו מהם את היכולת להיכנס דרך החלונות. המטרה השנייה נוגעת לנושא הבטיחות, כאשר הסורגים מונעים נפילה דרך החלונות, מהבית החוצה.

הודות לטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, סורגים לבית, יכולים להתאפיין כיום בעיצובים מרשימים – כך שבניגוד למה שרבים חושבים, לא מדובר באלמנט אשר בהכרח יכביד או "יכער" את עיצוב הבית.
יחד עם זאת, בכדי ליהנות מכל היתרונות של סורגים לבית, קיימת חשיבות גבוהה להכיר את כל האפשרויות המוצעות בתחום, כולל החידושים השונים. 

בשלב הבא, מומלץ כמובן, לבחור את סורג מעוצב אשר יותקנו בבית, בתבונה. 

סוגים שונים של סורגים מעוצבים לבית

אז רגע לפני שניגשים להליך בחירת סורגים לבית, ההמלצה היא להכיר תחילה, את הסוגים השונים של הסורגים, אשר מוצעים לכם ובין היתר:

  • סורגים מתקפלים – סורגים אלו טומנים את האפשרות לפתוח אותם או בהזזה או החוצה. מדובר בבחירה אופטימאלית עבור חלונות בהם יש חבלי כביסה.
  • סורגים ישרים – סורגי מתכת, אשר כשמם הינם ישרים ואינם נוטים כלפי חוץ.
    חסרונם של סורגים אלו הוא העובדה שבשל צורתם הישרה, הם עלולים לתחום את החדר בו הם מותקנים – יחד עם זאת, חשוב לציין, שכיום, ניתן לשלב גם בסורגים אלו פרזולים ולהקנות להם נראות מעניינת ומרשימה. 
  • סורגי בטן – סורגי בטן נחשבים לנפוצים ביותר שבין סוגי הסורגים. מדובר בסורגים אשר רחוקים מהקיר, המרווח אשר נוצר כתוצאה מכך, מאפשר הנחה של אדניות או של עציצים. סורגי בטן יכולים להגיע במגוון רחב של עיצובים מיוחדים ומרשימים.  

איך לבחור את הסורגים המתאימים?

יש לא מעט שיקולים אשר אמורים להשפיע על בחירת הסורגים ובין היתר: המטרה בגינה אתם מעוניינים להתקין אותם (בטיחות, מיגון או 2 הסיבות גם יחד), עמידה בתקנים (מומלץ לוודא מהם התקנים הנדרשים ולוודא, שהסורגים הנבחרים אכן עומדים בהם). 

תקציב – טווח המחירים של סורגים הינו גבוה במיוחד ולכן, לתקציב אשר יוקצה עבור המטרה תהיה השפעה על הבחירה.

כמובן, שגם לנראות של הסורגים תהיה חשיבות רבה בבחירה, מכיוון שהמטרה, היא לבחור בסורגים המתאפיין בנראות מרשימה, אשר בכוחם להשתלב בהרמוניה עם עיצוב החדר עבורם הם מיועדים.

קליר גארד המומחים לסורגים

אם גם אתם מעוניינים בסורגים ומבקשים לא להתפשר על פחות מהסטנדרטים הגבוהים ביותר, אתם נמצאים במקום הנכון. 

מוזמנים ליצור קשר ולקבל את כל הפרטים אודות הסורגים אותם אנו מציעים.


אולי תאהב/י גם:

יש שאלה? לקבלת מידע נוסף על הסורגים השקופים של קליר גארד, אל תהססו לפנות אלינו.