סורגים לבית

סורגים לבית

במציאות של ימינו, אתם פשוט לא יכולים להרשות לעצמכם, שלא להגן על הבית שלכם בכל דרך. למרבה הצער, אנו עדים לעליה מתמדת באחוזי הפשיעה, כולל פריצות ברוטליות לבתים, המותירות את בעלי הנכס המומים ומטולטלים והרבה פעמים גורמות גם לנזק כלכלי ניכר. הפתרון הוא התקנת סורגים לבית וההמלצה היא לבחור בסוג החדשני והאיכותי ביותר – סורגים שקופים. סורגים מסוג זה מהווים את הפתרון האידיאלי עבור מי שמעוניין להגן על ביתו, משפחתו וכמובן הרכוש הרב הנמצא בבית. כמו כן, יש להם עוד כמה יתרונות אשר יפורטו מיד.

סורגים לבית מגנים גם מבפנים

מעבר להגנה מפני גורמים לא רצויים מבחוץ, סורגים לבית מגנים גם על יושבי הבית מבפנים. סורגים איכותיים יכולים לעשות הבדל של חיים ומוות, כאשר הם מונעים למשל נפילות של ילדים ואפילו בעלי חיים, מבעד לחלון. לכן, לאור היתרון הכפול של סורגים לבית, ברור כי זהו מוצר שחשוב להשקיע בו. אל תחכו עד שיהיה מאוחר מדי או שיקרה אסון – מגנו את הבית שלכם ותוכלו לחיות בו בשלווה.

העתיד כבר כאן – סורגים שקופים

בעבר, מי שרצה להתקין סורגים לבית נתקל בדילמה. מצד אחד, סורגי המתכת שהותקנו בבתים, מילאו את תפקידם על הצד הטוב ביותר. הם הגנו מפני נפילות מגובה ובמקביל מנעו כניסה של פורצים, גנבים, חיות בר וכדומה. עם זאת, היה לסורגים אלו חסרון משמעותי – הנראות שלהם לא הייתה אסתטית מלכתחילה ואם להחמיר זאת, בשלב מסוים הסורגים התבלו והחלידו והעצימו את האווירה המיושנת והדלה ואת חוסר האסתטיקה. 

כיום, יש פתרון קל ונוח – סורגים שקופים. אלו הם סורגים לבית עשויים פוליקרבונט עטוף במסגרת אלומיניום חזקה והם מהווים פתרון מושלם, עבור מי שרוצה להגן על יושבי הבית ועל הנכס, אך בד בבד גם ליהנות מאסתטיקה מרשימה ההולמת את ההשקעה הרבה בנכס ומשתלבת היטב עם סביבה כפרית ואורבנית ועם כל סוג של אדריכלות נוף מסביב לבית.

כמה עולים סורגים לבית?

המחירים של התקנת של סורגים לבית יכולים לנוע על טווח נרחב למדי, שכן חברות שונות בתחום מציעות את השירות במחירים שונים. בכל מקרה, רצוי לזכור כי סורגים לבית ובמיוחד סורגים שקופים, זוהי השקעה משתלמת לטווח ארוך. אין באמת מחיר שלא יצדיק את השקט הנפשי שתזכו לו לאחר שתתקינו סורגים לבית ואם תבחרו באפשרות המודרנית של סורגים שקופים, תוכלו למצות את הפוטנציאל של הנכס במלואו.


אולי תאהב/י גם:

יש שאלה? לקבלת מידע נוסף על הסורגים השקופים של קליר גארד, אל תהססו לפנות אלינו.