סורגים מעוצבים

עם השנים, אימצנו שגרת קניות המתאימה לצרכינו- בין אם במבט חודשי ובין אם שבועי. רכישות הכוללות קניות מצרכים, בגדים, ריהוט, כלים למיניהם- גינה, מטבח וניקיון, ציוד משרדי, ציוד לרכב ומוצרים אחרים. בעוד שרבים מהמוצרים והפריטים שאנו רוכשים נועדו לנוי, חלקם כשימוש מרכזי וחלקם
בנוסף על הפרקטי הייעודי להם, ישנם מוצרים שאנו רגילים לקנות ולצרוך לשם שימוש ענייני למטרה מסוימת, כאשר הצד העיצובי והאסתטי נותר זניח.

כשזה קורה, השימוש לשמו נועד המוצר הוא העיקר- עלולים להצטבר בביתנו פריטים רבים הפוגמים במראהו הכללי של הבית וגורעים מהעיצוב המסודר, הנקי
והמודרני שאנו עמלים לשמר. 
דוגמא לכך היא התקנת סורג על כל חלון וכל פתח בבית, על מנת להבטיח את הבטיחות שלנו ואת תחושת השלווה שמוכרחה להיות בכל בית.

עם זאת, מבלי שנשים לב, הבטיחות שלנו באה על חשבון תחושת הניקיון והעיצוב בבית, בתוכו ומחוצה לו. הפתרון האידיאלי לכך הוא סורגים מעוצבים.

אנחנו בקליר גארד מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מסורג בעיצוב מיוחד ועדין, שנועד להשתלב עם מראה הבית ורק להוסיף לו בטיחות ותחושה נקייה. 

הסורגים שלנו בנויים באופן שאינו מאפשר חדירה דרכם- לא לבני אדם ולא לבעלי חיים. השיטה הייחודית של ליפוף חוטי נירוסטה לכדי רשת מאפשרת עיצוב נקי המתכתב עם העיצוב הקיים וכן מהווה רשת נגד חרקים בפני עצמו. 

עם הסורגים שלנו תוכלו לקבל מספר מוצרים באחד, מבלי שתיאלצו להתפשר על מה שבאמת חשוב לכם.

אמצעי מיגון מעוצבים לבית ולמשרד

בכל יום אנחנו קמים מוקדם, מתארגנים ויוצאים לעבוד על מנת לאפשר לנו ולבני משפחתנו את רמת המחייה שאנו שואפים אליה. אחוז גבוה מהזמן שלנו מוקדש
לעבודה, מה שהופך כל הוצאה שלנו למשמעותית וגורם לנו להיות שקולים יותר ויותר באשר למקומות ולמטרות בהם מושקע הכסף שלנו. 

מאחר ואנו משתדלים להיות כמה שיותר אחראיים עם ההוצאות הקבועות וכן אלה שהן פחות צפויות- מוטב שנשמור גם על מה שאנו רוכשים, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בציוד יקר ערך ובכזה המשמש אותנו לאותה עבודה בדיוק. 

באופן כללי, עיקר הציוד והרכישות היקרות יותר שאנו מבצעים, מאוחסנים בבית ובמשרד, ולכן יש לנקוט במשנה זהירות בכל הנוגע להגנה על המקומות הללו. 

עם סורגים מעוצבים של קליר גארד תוכלו ליהנות מהגנה מלאה על מה שיקר לכם, תוך שמירה על מראה אסתטי ונעים

סורגים מעוצבים לחלונות

סורגים מעוצבים

העידן אשר אינו קל אשר בו הננו מתקיימים בהוויה הנוכחית, מסב עבור זאת כי הרבה מן תושביה של מדינת ישראל מבצעים בחירה של הגנה על גבי בטיחות של קרובי המשפחה שלהם ואף של הרכוש שלהם, באמצעות התקנה של כל מיני אלמנטים של מיגון בתוך הדירה הפרטית שלהם, כמו למשל – דלת של פלדה מאיימת, סורגים מעוצבים על גבי צוהר והן לפעמים גם מערכת של אזעקה.

מבין כל האמצעים האלו, סורגים מעוצבים הינם ייחודיים בשל כך כי הינם מגנים על הבטיחות של תושבי הבית לא רק מפאת הסכנה אשר אורבת בחוץ, כי אם אף מן הדירה שלהם עצמה ,בפרט כאשר מדובר במשפחה בעלת ילדים, ישנה משמעות רבה עבור התקנה של סורג, כדי למנוע מהם לנתר או לחלופין ליפול מן הצוהר.

סורגים קבועים מעוצבים

כאשר מתקינים אותם על גבי חלון, הינם נמצאים בו לעולם ואף תומכים באדנית של פרח מלבלב. הינם מגיעים במנעד רב של ואריאציות וכן סגנונות, כאשר המרכזיות שבהם הינם סורג בעל בטן, סורג ישר או לחלופין סורג חצי חבית.

סורגים מעוצבים – יתרונות

באופן כללי, התקנה של סורג מעוצב על גבי חלון בדירה שלכם הינה דרך אפקטיבית ביותר וגם העלות שלה מועטה יותר מן דרכי מיגון שונות, כמו לדוגמה – מערכת אזעקה וכן בעטיה באפשרותכם לשוב ללון ללא כל דאגה.

סורגים מעוצבים – חסרונות

– חיסרון ניכר של סורגים מעוצבים בא לידי ביטוי בכך שהינו התקן עבור סורג בתוך מדינת ישראל לט מחייב וגם נמצא רק בתוך המלצה, הווה אומר – כל בן אדם אשר ברשותו מלחם עשוי לנסות להיות מתקין של סורג ומבני אדם כאלו יש צורך להישמר.

– אמנם עשיית בחירה של סורגים שקופים מעוצבים וכן מסוגננים עשויה גם להעניק אל מראה ויזואלי של הדירה שלכם, אך מי אשר אין ברשותו הממון להשקיע בזאת, עשוי להישאר עם סורג רגיל, חרף העובדה כי המעלות הבטיחות הלא מבוטלים מעניקים לדירה שלכם חזות קמעה כלאית. 

סורגים מעוצבים

סורגים מעוצבים לחלונות

עבור סורגים מעוצבים קיימות המון מעלות וכמובן מדובר חוץ מן עיצובים בעלי רושם עילאי אשר אין משאירים מקום לפנטזיות. בעצם, סורג זה, אשר מיוצר על ידי הרבה חברות כיום, איתן ואף בטוח יותר מסורג  אשר עשוי מברזל ויחסוך לכם המון בעלות והן במאמץ מיותר, באופן כזה שלא קיימת דרישה לצבוע את הסורגים מדי שנה. 

כמו כן, לא קיימת דרישה כלל וכלל להתעסק עם סורגים אשר ברבות השנים מחלידים וכן מקבלים קורוזיה.

סורגים לבית – אפשר גם סורג מעוצב וגם בטיחותי

כשרוצים להתקין סורגים לבית, לא חייבים להתפשר על העיצוב, כיום גם סורגים מעוצבים לבתים הינם בטיחותיים ביותר. כאשר עסקינן הודות סורג אלומיניום אשר מטרתו עבור חדר ילדים, או לחלופין בצורה כללית כאשר קיימים זאטוטים קטנים בדירה. 

במידה ותשוו את הסורגים לסורג סטנדרטי ממתכת, ילדים עשויים ללקות בזיהום מחלודה בסורגים, כאשר בסורג מן אלומיניום לא קיימת בכלל חלודה, הוא איתן וגם לא דורש טיפול מיוחד.

סורגים שקופים

בנושא סורגים שקופים, אפשר להבחין במנעד רב של סורג מעוצב מרשים ומעת לעת הפופולריות ואך העיצוב הולכים ומתפתחים. את הסורג הזה אפשר לאתר בשפע רב של דלת או של חלון. 

בנוסף לכך, כל מיני סוגים של חומרים שרידים למשך הטווח הארוך. את הסורגים ההלו, אפשר לבצע סינרגיה שלהם ביחד עם סורגים נפתחים לטיפול המזגן או עבור כל מיניי דרישות מיוחדות שלכם.

סורגים שקופים מחיר

המטרה של סורגים לדירה הינה לשמור עליכם מפאת גנבים מבחוץ ואף לשמור עליכם מפאת נפילה מהדירה שלכם. כאשר הנכם דרים בקומות עליונות הנכם עשויים להגות כי לא דרוש לכם בכלל התקנה של סורג, בשל כך כי הרי לא קיים גנב אשר יטפס לקומה חמישית, על מנת לפרוץ לדירה שלכם. 

אמת ויציב כי יש להניח שגנב לא יטפס לקומות גבוהות, אבל בקומה גבוהה ישנו סיכון שונה והינו – נפילה למטה. בפרט כאשר קיימים ילדים בדירה, אך לא רק, כל בן אדם צריך שמירה מפאת הנפילה.

>> למאמר בנושא סורגים שקופים מחיר משתלם!

סורגים לחלונות

כאשר מגיעים לשלב של התקנת סורגים לחלונות שהינם מעוצבים בתוך הדירה שלכם, אבל חוששים שהדירה תקבל נראות של בית כלא, מומלץ שתבינו כי קיימת היתכנות להתקין סורג מעוצב לחלונות. 

דקורציה של סורג מגשימה עבורכם פנטזיה, הוא תוכנן ספציפית על מנת להיראות ייחודי וכן אטרקטיבי, אשר  מעניק לדירה נראות אסתטי. 

אפשר לצבוע את הסורג לפי העדפה אישית שלכם, הצבע מצרף חינניות וגם דקורציה. יש מנעד של סורגים מאלומיניום, כאשר הם מעטרים את הדירה שלכם.

יש שאלה? לקבלת מידע נוסף על הסורגים השקופים של קליר גארד, אל תהססו לפנות אלינו.